NoderīgiBiedri

Astoņi praktiski ieteikumi „Eiromiera” iegūšanai Vecgada vakarā un Jaunā gada rītā,31.12.2013

Vecā gada pēdējā un Jaunā gada pirmā diena šogad ir īpašas, jo gadumijā par Latvijas nacionālo valūtu kļūs eiro. Iedzīvotājiem jārēķinās ar uzņēmumu darbības pārtraukumiem, lai tie varētu sagatavoties eiro ieviešanai. Latvijas Komercbanku asociācija ir sagatavojusi astoņus praktiskus ieteikumus, lai eiro ienākšana mūsu dzīvē būtu ērta, droša un patīkama.

LKA vērtējums par 2013.gadu un prognozes par 2014.gadu,30.12.2013

2013. gadā banku nozarē Latvijā turpinājās stabilizācija un mērena izaugsme, kā arī notika gatavošanās pārejai uz eiro un virknes jaunu banku uzraudzības un vispārējo likumdošanas aktu ieviešana.

Eksperiments apstiprina: norēķini ar maksājumu kartēm divreiz ātrāki nekā ar skaidru naudu,28.12.2013

Norēķini ar bezskaidru naudu latu un eiro vienlaicīgās apgrozības periodā notiks divas reizes ātrāk - 12 minūšu laikā, maksājot skaidrā naudā, var norēķināties 10 pircēji, bet, maksājot ar bankas karti, – 23 cilvēki. Tādējādi stundas laikā tirgotājs var apkalpot 115 klientus, kas norēķinās ar bankas karti, bet tikai 50 pircējus, kas norēķinās ar skaidru naudu, noskaidrots Latvijas Komercbanku asociācijas eksperimentā universālveikalā „Stockmann”.

Arī novembrī rezidentu noguldījumi bankās turpina pieaugt,27.12.2013

Novembrī banku piesaistītie rezidentu noguldījumi pieauga par 1,6% jeb 106,6 miljoniem latu, ko galvenokārt ietekmēja mājsaimniecību un nefinanšu uzņēmumu noguldījumu kāpums. Savukārt nerezidentu noguldījumu atlikums saruka par 2,7% jeb 174,7 miljoniem latu, ko ietekmēja gan UniCredit Bank pakāpeniska Baltijas tirgus atstāšana, gan ASV dolāra vērtības samazināšanās, tāpēc kopumā banku piesaistīto noguldījumu atlikums samazinājās par 0,5% jeb 68,1 miljonu latu.

Svarīgākās finanšu lietas gadumijā,27.12.2013

2013. gada nogalē finanšu lietas jākārto savlaicīgi. Banku pakalpojumi var nebūt pieejami brīvdienās un svētku dienās, kā arī sakarā ar nacionālās valūtas nomaiņu uz eiro. Tādēļ iedzīvotājiem un uzņēmējiem savas bankas interneta lapā vai zvanu centrā rūpīgi jānoskaidro gada nogalē nepieciešamo finanšu pakalpojumu pieejamība un jāplāno to izmantošana.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte