NoderīgiBiedri

Aicina nenodot savus datus krāpniekiem,27.03.2014

Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) atgādina, ka savu personas datu sargāšana internetā ir arī savas naudas sargāšana, tādēļ aicina datoru lietotājus rūpīgi izvērtēt nepazīstamu adresātu vai aizdomīgus e-pastus, iepazīties ar interneta drošības pamatlikumiem, kā arī pārliecināties, ka dators ir aprīkots ar kādu no jaunākajām antivīrusu programmu versijām.

Banku basketbola kausa otrajā nedēļā tikai saspringtas spēles,19.03.2014

Latvijas Banku basketbola kausa izcīņas 21. turnīrā svētdien, 16. martā Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē tika aizvadītas otrās kārtas spēles, kuras aizritēja ļoti aizraujošās cīņās. Tikai pēdējās minūtēs čempionvienībai „Swedbank” izdevās salauzt „DNB bankas” pretestību, panākumus guva arī „Citadele banka” un „SEB banka”.

Sākas balsošana par Klientu balvu banku pakalpojumu konkursā „Zelta monēta 2014”,19.03.2014

Banku pakalpojumu konkursā „Zelta monēta 2014” ir sākusies balsošana par Klientu balvas ieguvēju. Balsošana notiek portālā Delfi, nobalsot var par deviņiem pakalpojumiem, kas ir iekļuvuši konkursa fināla kārtā, balsošana turpināsies līdz 31.martam.

Par "Zelta monētas 2014" balvas iegūšanu cīnīsies ABLV Bank, Baltic International Bank, SEB bankas un Swedbank pakalpojumi,18.03.2014

Banku pakalpojumu konkursā „Zelta monēta 2014” ir noskaidroti finālisti, kas cīnīsies gan par klientu balvu, gan arī par uzvaru katrā kategorijā. Pēc žūrijas vērtējuma uz otro kārtu tiks virzīti kopumā 9 dažādu banku pakalpojumi.

Finanšu sektors ievieš starptautiskās sankcijas arī pret Krievijas un Krimas amatpersonām,18.03.2014

Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministri vakar, 17. martā, ir panākuši vienošanos par ierobežojošiem pasākumiem, tai skaitā, starptautisko finanšu sankciju ieviešanu pret 21 Krievijas un Krimas amatpersonu, kas apdraud Ukrainas teritoriālo integritāti, suverenitāti un neatkarību. Vakar vakarā stājās spēkā ES Padomes regula, kurā iekļauts arī saraksts ar personām pret kurām vērstas sankcijas.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte