NoderīgiBiedri

Eksperti: vienots Eiropas patiesā labuma guvēju reģistrs palīdzēs tiesībsargiem,17.03.2014

Latvijā prasība par patiesā labuma guvēju norādīšanu jau ir augstā līmenī, taču noziedzība nepazīst robežas, tāpēc vienots Eiropas patiesā labuma guvēju reģistrs, iekļaujot arī tādas valstis, kā piemēram, Kipru, būtiski atvieglotu tiesībsargu darbu, - pauda eksperti Eiropas Parlamenta Informācijas biroja rīkotajā diskusijā „Kā atšķetināt ofšoru tīklus?”.

FINANŠU IZGLĪTBAS NEDĒĻAS 2014 aktivitātes sasniegušas vairāk nekā 150 Latvijas mācību iestādes,14.03.2014

Latvijā šogad no 10.–14. martam notika otrā FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻA, kuras laikā dažādās profesionālās pilnveides aktivitātēs iesaistījušies vairāk nekā 130 Latvijas skolotāji, notikušas vieslekcijas divās augstskolās un 24 Latvijas skolās dažādos reģionos.

Jauns brīdinājums par mēģinājumiem izkrāpt klientu banku datus,13.03.2014

Aicinām datoru lietotājus rūpīgi izvērtēt nepazīstamu adresātu vai aizdomīgus e-pastus, iepazīties ar interneta drošības pamatlikumiem, kā arī pārliecināties, ka dators ir aprīkots ar kādu no jaunākajām antivīrusu programmu versijām.

"Swedbank” un „Citadele banka” basketbolisti sāk ar uzvarām,12.03.2014

Latvijas Banku basketbola kausa izcīņas 21. turnīrā svētdien, 9. martā Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē tika aizvadītas divas no trijām pirmās kārtas spēlēm, kurās panākumus guva gan pēdējo četru gadu čempionvienība „Swedbank” un „Citadele banka”. Turnīrs turpināsies 16. martā.

Noslēdzies banku futzāla turnīrs,12.03.2014

Noslēdzies tradicionālais komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrs. Pēdējās nedēļās uzvaras priekus baudīja BIB komanda, kas gan kļuva par otrā zelta medaļu komplekta īpašniekiem, gan arī triumfēja kausa izcīņā.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte