NoderīgiBiedri

ECB publicē aktīvu kvalitātes pārbaudes rokasgrāmatu,11.03.2014

Eiropas Centrālā banka (ECB) šodien publicējusi aktīvu kvalitātes pārbaudes otrā posma īstenošanas metodoloģijas rokasgrāmatu. Rokasgrāmatā sniegtas norādes valstu kompetentajām iestādēm un trešajām personām, kas sniedz tām atbalstu, par aktīvu kvalitātes pārbaudes veikšanu.

Bankas piedāvā plašu pasākumu klāstu Finanšu izglītības nedēļas laikā,11.03.2014

Latvijas bankas aktīvi piedalās „Finanšu izglītības nedēļā 2014”, kas norisinās 10.-14.martā, un piedāvā plašu pasākumu klāstu gan skolēniem un skolotājiem, gan bērniem un vecākiem.

LKA kopsapulcē ievēlēta jauna padome un atkārtoti ievēlēts prezidents,10.03.2014

Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) ikgadējā biedru sapulcē 7. martā ievēlēta jauna asociācijas padome, kā arī uz nākamo pilnvaru termiņu pārvēlēts asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis.

10.-14. martā notiks FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻA 2014,05.03.2014

Turpinot iesāktās aktivitātes, finanšu pratības stratēģiskie partneri otro gadu rīkos FINANŠU IZGLĪTIBAS NEDĒĻU, kas saskanīgi ar Child and Youth Finance International tradicionālo bērnu un jauniešu Global Money Week šogad plānota no 10. līdz 14. martam.

Startē Latvijas Banku basketbola kausa izcīņas 21. turnīrs,05.03.2014

Latvijas Banku basketbola kausa izcīņas 21. turnīrā par čempionu titulu cīnīsies gan sešas vīriešu komandas – „Swedbank”, „SEB Banka”, „Citadele banka”, „ABLV bank”, „DNB banka”, „Nordea banka”, gan arī otro reizi sacensību vēsturē laukumā dosies sieviešu vienības, lai sacenstos „Trīs pret trīs” formātā. Pirmās spēles tiks aizvadītas 9. martā Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte