NoderīgiBiedri

Bankas aktīvi pieteikušas pakalpojumus konkursam „Zelta monēta 2014”,03.03.2014

Lai gan pagājušajā gadā bankas lielu vērību un resursus veltīja eiro ieviešanai, tās ir izveidojušas un sākušas piedāvāt klientiem arī virkni citu jaunu pakalpojumu – to apliecina Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) organizētā banku pakalpojumu konkursā „Zelta monēta 2014” saņemto pieteikumu apjoms un dažādība. Kopumā šogad konkursā startēs septiņu banku 24 pakalpojumi trīs dažādās kategorijās – Pakalpojums fiziskām un juridiskām personām, Finanšu pakalpojumu eksports un Ilgtspējas projekti.

98% maksājumu bankās jau tiek veikti bez filiāļu starpniecības,28.02.2014

Absolūti lielākais vairākums Latvijas banku klientu maksājumu 2013. gadā ir veikts internetbankās vai ar maksājumu kartēm – 98% no kopējā maksājumu skaita. Tikai 2% no kopējā maksājumu skaita pērn ir veikti, iesniedzot maksājumu uzdevumu papīra dokumenta veidā, tas ir, banku filiālēs, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas aprēķini, balstīti uz Latvijas Bankas apkopoto statistiku.

Valsts atbalstu jaunajām ģimenēm var apdraudēt grozījumi maksātnespējas likumā,25.02.2014

Kaut gan valdības pārstāvji sola jau šogad valsts atbalsta programmu jaunajām ģimenēm pirmā mājokļa iegādei, Latvijas Komercbanku asociācija norāda, ka šos labi domātos plānus var izjaukt cits politiķu virzīts jautājums – grozījumi maksātnespējas likumā, kas paredzētu ieviest obligātu nolikto atslēgu principu, līdz ar būtiski sadārdzinot un padarot daudz nepieejamākus aizdevumus mājokļu iegādei.

LKA kopā ar partneriem Latvijā ieviesīs finanšu pratības veicināšanas stratēģiju,25.02.2014

Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis pirmdien, 24. februārī līdz ar citiem partneriem parakstīja memorandu par „Latvijas iedzīvotāju finanšu pratības stratēģijas 2014–2020” ieviešanu. Tās mērķis ir veicināt iedzīvotāju finanšu pratības līmeņa pakāpenisku paaugstināšanu, un par turpmāku sadarbību šajā jomā ir vienojusies Finanšu un kapitāla tirgus komisija, Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs, Banku augstskola, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) un Latvijas Apdrošinātāju asociācija.

Brīdinājums par atkārtotiem mēģinājumiem inficēt datorus ar vīrusu banku datu izkrāpšanai,24.02.2014

Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT.LV ziņo, ka februāra 3.nedēļā atkal tika masveidā izplatītas e-pasta vēstules, kas satur ar bīstamu datorvīrusu inficētu pielikumu un rada bankas datu izkrāpšanas un naudas līdzekļu nozagšanas risku. Tāpēc datoru lietotājiem ieteicams rūpīgi izvērtēt nepazīstamu adresātu vai aizdomīgus e-pastus, kā arī pārliecināties, ka dators ir aprīkots ar kādu no jaunākajām antivīrusu programmu versijām. Savukārt uzņēmumos ir svarīgi pareizi konfigurēt lietotāju darba stacijas.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte