NoderīgiBiedri

Altum kļuvusi par LKA asociēto biedru,13.02.2014

Latvijas Attīstības finanšu institūcija „Altum” ir kļuvusi par Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) asociēto biedru atbilstoši sava juridiskā statusa izmaiņām.

Video no atklātās stundas Mārupes pamatskolā,13.02.2014

Atklātajā sociālo zinību mācību stundā Mārupes pamatskolā 4.klases skolēnu skolos sēdās arī banku, valsts institūciju un izglītības uzņēmumu pārstāvji, lai izmēģinātu interaktīvus mācību materiālus par finanšu jautājumiem, kas ir radīti Latvijas Komercbanku asociācijas finanšu pratības projekta ietvaros.

Par finansēm un ekonomiku: vienkārši, interesanti un no mazotnes,12.02.2014

Izdevīga iepirkšanās veikalā, aizdevuma procentu aprēķināšana, izpratne par ģimenes budžeta veidošanos un nodokļu maksāšanu – tās visas ir ikdienā nepieciešamas zināšanas un praktiskās iemaņas, ko varam apgūt skolā, turklāt dažādos mācību priekšmetos. Nepieciešami tikai piemēroti mācību materiāli un skolotāji, kas tos izmanto, par to ir pārliecināta Latvijas Komercbanku asociācija (LKA). Tādēļ ar LKA atbalstu ir izveidota virkne mācību materiālu par finanšu jautājumiem, kas brīvi pieejami internetā un izmantojami dažādos mācību priekšmetos.

Banku nozares reputāciju virza pakalpojumu kvalitāte,06.02.2014

Banku nozares korporatīvās reputācijas pakāpeniskais kāpums, kas Latvijā bijis vērojams pēdējos gados, ir turpinājies arī 2013. gadā, un viens no reputācijas uzlabošanās virzītājspēkiem ir bijis pieaugošs banku piedāvāto pakalpojumu un apkalpošanas novērtējums, liecina pētījumu kompānijas TNS pērnā gada nogalē veiktā pētījuma rezultāti.

Banku darbība Latvijā 2013.gadā: sabalansēta attīstība un eiro izaicinājumi,06.02.2014

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) sagatavotā operatīvā informācija par Latvijas banku darbības rezultātiem liecina, ka 2013. gads banku sektorā aizritēja mērenas attīstības zīmē, turpinot uzlaboties galvenajiem banku darbības rādītājiem. Par to liecina vairākas tendences: saglabājās augsts banku sektora kapitalizācijas un likviditātes līmenis, uzlabojās banku sektora pelnītspēja un kredītu kvalitāte, samazinājās banku kredītportfeļa sarukuma temps, kā arī strauji pieauga rezidentu noguldījumi u.c.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte