NoderīgiBiedri

Sākas otrais banku inovatīvo pakalpojumu konkurss „Zelta monēta 2014”,03.02.2014

Lai popularizētu banku jaunākos un noderīgākos produktus un pakalpojumus, Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) jau otro reizi rīko banku inovatīvo pakalpojumu konkursu Zelta monēta 2014, kura ietvaros tiks apbalvoti labākie pakalpojumi četrās kategorijās – Pakalpojums fiziskām un juridiskām personām, Finanšu pakalpojumu eksports, Ilgtspējas projekti un Klientu balva.

EBA paziņo par ES mēroga banku stresa testa veikšanu 2014. gadā,31.01.2014

Eiropas Banku iestāde (European Banking Authority (turpmāk tekstā – EBA)) šodien ir publiskojusi detalizētāku skaidrojumu gaidāmajam ES mēroga banku stresa testam, kurā tiks iekļauts plašs ES banku loks. Stresa testa mērķis ir palīdzēt banku uzraugiem novērtēt ES banku noturību iespējami nelabvēlīgu tirgus attīstības scenāriju gadījumā, kā arī nodrošināt iespēju saskaņoti salīdzināt rezultātus starp bankām, izmantojot vienotu metodoloģiju un scenārijus un pastāvīgi sniedzot par to informāciju.

Aizvadīta banku turnīra otrā kārta,23.01.2014

Banku futzāla turnīrā aizvadīta otrā spēļu kārta. Pēc tās ar maksimālo punktu skaitu vadībā izvirzījušās uzreiz četras vienības: Swedbank, ABLV Bank, BIB un Privatbank.

Bankas saņēmušas Ministru prezidenta pateicību par veiksmīgu eiro ieviešanu,21.01.2014

Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) kā banku nozari pārstāvoša organizācija ir saņēmusi Ministru prezidenta pateicības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu eiro ieviešanā Latvijā.

Veiksmīgs gads gan valsts fondētajiem, gan privātajiem pensiju fondiem,21.01.2014

2013. gada laikā gan valsts fondēto pensiju shēmas dalībniekiem, gan privāto pensiju plānu dalībniekiem ir pieaudzis pensijas kapitāls, jo pārvaldītāji ir nodrošinājuši ienesīgumu – vidējais ienesīgums 2.līmeņa pensiju plāniem pērn bijis 2,29%, 3.līmeņa pensiju plāniem – 3,18%.

Banku ziņas

Aptauja: jaunieši kredītu ņemtu kāzu rīkošanai, vecākiem cilvēkiem kredīts būtu nepieciešams izdevumiem par veselību

Ja ceturtā daļa jauniešu vecumā līdz 29 gadiem patēriņa kredītu ņemtu kāzām vai svinībām, tad vecāka gadagājuma respondenti vecumā virs 50 gadi...

AS “SMP Bank” piedalīsies kultūras projektā „Skatlogi uz Brīvības ielu”

Šogad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta un sakarā ar to Nodibinājums „Rīga 2014" sadarbībā ar pasākumu producentu kompāniju „I...

Latvijas Nacionālais teātris izsaka pateicību Rietumu Bankai par Maskavas viesizrāžu atbalstu

Latvijas Nacionālā teātra Valdes loceklis Ojārs Rubenis izteica pateicību Rietumu Bankai par teātra viesizrāžu Maskavā atbalstu. Viesizrādes notika no...

Par ABLV klientu apkalpošanas kārtību maija svētkos

Informējam par ABLV grupas klientu apkalpošanas kārtību valsts noteiktajās oficiālajās svētku dienās.

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte