NoderīgiBiedri

Sākas otrais banku inovatīvo pakalpojumu konkurss „Zelta monēta 2014”,03.02.2014

Lai popularizētu banku jaunākos un noderīgākos produktus un pakalpojumus, Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) jau otro reizi rīko banku inovatīvo pakalpojumu konkursu Zelta monēta 2014, kura ietvaros tiks apbalvoti labākie pakalpojumi četrās kategorijās – Pakalpojums fiziskām un juridiskām personām, Finanšu pakalpojumu eksports, Ilgtspējas projekti un Klientu balva.

EBA paziņo par ES mēroga banku stresa testa veikšanu 2014. gadā,31.01.2014

Eiropas Banku iestāde (European Banking Authority (turpmāk tekstā – EBA)) šodien ir publiskojusi detalizētāku skaidrojumu gaidāmajam ES mēroga banku stresa testam, kurā tiks iekļauts plašs ES banku loks. Stresa testa mērķis ir palīdzēt banku uzraugiem novērtēt ES banku noturību iespējami nelabvēlīgu tirgus attīstības scenāriju gadījumā, kā arī nodrošināt iespēju saskaņoti salīdzināt rezultātus starp bankām, izmantojot vienotu metodoloģiju un scenārijus un pastāvīgi sniedzot par to informāciju.

Aizvadīta banku turnīra otrā kārta,23.01.2014

Banku futzāla turnīrā aizvadīta otrā spēļu kārta. Pēc tās ar maksimālo punktu skaitu vadībā izvirzījušās uzreiz četras vienības: Swedbank, ABLV Bank, BIB un Privatbank.

Bankas saņēmušas Ministru prezidenta pateicību par veiksmīgu eiro ieviešanu,21.01.2014

Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) kā banku nozari pārstāvoša organizācija ir saņēmusi Ministru prezidenta pateicības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu eiro ieviešanā Latvijā.

Veiksmīgs gads gan valsts fondētajiem, gan privātajiem pensiju fondiem,21.01.2014

2013. gada laikā gan valsts fondēto pensiju shēmas dalībniekiem, gan privāto pensiju plānu dalībniekiem ir pieaudzis pensijas kapitāls, jo pārvaldītāji ir nodrošinājuši ienesīgumu – vidējais ienesīgums 2.līmeņa pensiju plāniem pērn bijis 2,29%, 3.līmeņa pensiju plāniem – 3,18%.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte