NoderīgiBiedri

Pirmā nedēļa ar eiro: būtiski pieaudzis bankomātos iemaksātās naudas apjoms,10.01.2014

Pirmajās septiņās latu un eiro vienlaicīgās apgrozības dienās nav novērojamas būtiskas izmaiņas tajā, kā iedzīvotāji izmanto naudas izmaksas bankomātus un maksājumu kartes. Nedaudz pieaudzis no bankomātiem izņemtās naudas eiro apjoms, salīdzinot ar 2013.gada janvāri. Maksājumu kartes iedzīvotāji izmanto līdzīgi kā iepriekš. Lielākās izmaiņas saistītas ar naudas iemaksas bankomātiem. To izmantošana ir tikai nedaudz biežāka nekā iepriekš, toties būtiski pieaudzis iemaksāto summu apjoms, dažos bankomātu tīklos pat par 200 procentiem. Viens no skaidrojumiem šai pozitīvajai tendencei ir tas, ka bankomātus naudas inkasācijai aktīvāk sākuši izmantot uzņēmumi.

Sāksies tradicionālais banku futzāla turnīrs,10.01.2014

Jau šīs nedēļas nogalē, 12.janvārī, tiks dots starts tradicionālajam, nu jau trīspadsmitajam pēc skaita, banku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīram, kurā šogad piedalīsies apaļš ducis komandu – tieši tik pat, cik pērn.

Monētu ziedošanas akcijā saziedoti 134 kilogrami latu un santīmu Bērnu slimnīcas fondam,07.01.2014

Lielajā ziedojumu lādē Bērnu slimnīcai saziedotas monētas 1480,32 latu jeb 2106,31 eiro vērtībā. To kopējais svars ir teju 134 kilogrami un monētu saskaitīšanai tam paredzētajā iekārtā bija nepieciešama pusotra stunda. 2013. gada nogalē Latvijas Komercbanku asociācija aicināja iedzīvotājus sagatavoties eiro ieviešanai, ziedojot krājkasēs iekrātos santīmus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai.

LKA: korespondentattiecību uzturēšana ir bankas ikdienas darbības jautājums,02.01.2014

Korespondentattiecību uzturēšana, atkarībā no bankas stratēģijas un klientu vajadzībām, ir jebkuras starptautiskā finanšu vidē strādājošas bankas ikdienas darbības jautājumi. LKA kā banku nozari pārstāvošas organizācijas rīcībā var būt vispārēja informācija no finanšu tirgus par norisēm saistībā ar korespondentkontiem, taču tā ir ikdienišķa darba informācija, kas citu jautājumu vidū tika pārrunāta ar Bloomberg žurnālistu intervijā vēl pērnā gada novembra sākumā.

Latvijas pievienošanās eirozonai noritējusi sekmīgi,01.01.2014

No šodienas – 2014. gada 1. janvāra – Latvija ir sekmīgi pievienojusies Eiropas Ekonomikas un monetārajai savienībai jeb eirozonai, un par Latvijas nacionālo valūtu ir kļuvis eiro. Gatavošanās šim brīdim ilga teju 10 gadus un ir atmaksājusies, jo process pirmajās 14 stundās ir noritējis atbilstoši plānotajam.

Banku ziņas

Aptauja: jaunieši kredītu ņemtu kāzu rīkošanai, vecākiem cilvēkiem kredīts būtu nepieciešams izdevumiem par veselību

Ja ceturtā daļa jauniešu vecumā līdz 29 gadiem patēriņa kredītu ņemtu kāzām vai svinībām, tad vecāka gadagājuma respondenti vecumā virs 50 gadi...

AS “SMP Bank” piedalīsies kultūras projektā „Skatlogi uz Brīvības ielu”

Šogad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta un sakarā ar to Nodibinājums „Rīga 2014" sadarbībā ar pasākumu producentu kompāniju „I...

Latvijas Nacionālais teātris izsaka pateicību Rietumu Bankai par Maskavas viesizrāžu atbalstu

Latvijas Nacionālā teātra Valdes loceklis Ojārs Rubenis izteica pateicību Rietumu Bankai par teātra viesizrāžu Maskavā atbalstu. Viesizrādes notika no...

Par ABLV klientu apkalpošanas kārtību maija svētkos

Informējam par ABLV grupas klientu apkalpošanas kārtību valsts noteiktajās oficiālajās svētku dienās.

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte