NoderīgiBiedri

Pirmā nedēļa ar eiro: būtiski pieaudzis bankomātos iemaksātās naudas apjoms,10.01.2014

Pirmajās septiņās latu un eiro vienlaicīgās apgrozības dienās nav novērojamas būtiskas izmaiņas tajā, kā iedzīvotāji izmanto naudas izmaksas bankomātus un maksājumu kartes. Nedaudz pieaudzis no bankomātiem izņemtās naudas eiro apjoms, salīdzinot ar 2013.gada janvāri. Maksājumu kartes iedzīvotāji izmanto līdzīgi kā iepriekš. Lielākās izmaiņas saistītas ar naudas iemaksas bankomātiem. To izmantošana ir tikai nedaudz biežāka nekā iepriekš, toties būtiski pieaudzis iemaksāto summu apjoms, dažos bankomātu tīklos pat par 200 procentiem. Viens no skaidrojumiem šai pozitīvajai tendencei ir tas, ka bankomātus naudas inkasācijai aktīvāk sākuši izmantot uzņēmumi.

Sāksies tradicionālais banku futzāla turnīrs,10.01.2014

Jau šīs nedēļas nogalē, 12.janvārī, tiks dots starts tradicionālajam, nu jau trīspadsmitajam pēc skaita, banku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīram, kurā šogad piedalīsies apaļš ducis komandu – tieši tik pat, cik pērn.

Monētu ziedošanas akcijā saziedoti 134 kilogrami latu un santīmu Bērnu slimnīcas fondam,07.01.2014

Lielajā ziedojumu lādē Bērnu slimnīcai saziedotas monētas 1480,32 latu jeb 2106,31 eiro vērtībā. To kopējais svars ir teju 134 kilogrami un monētu saskaitīšanai tam paredzētajā iekārtā bija nepieciešama pusotra stunda. 2013. gada nogalē Latvijas Komercbanku asociācija aicināja iedzīvotājus sagatavoties eiro ieviešanai, ziedojot krājkasēs iekrātos santīmus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai.

LKA: korespondentattiecību uzturēšana ir bankas ikdienas darbības jautājums,02.01.2014

Korespondentattiecību uzturēšana, atkarībā no bankas stratēģijas un klientu vajadzībām, ir jebkuras starptautiskā finanšu vidē strādājošas bankas ikdienas darbības jautājumi. LKA kā banku nozari pārstāvošas organizācijas rīcībā var būt vispārēja informācija no finanšu tirgus par norisēm saistībā ar korespondentkontiem, taču tā ir ikdienišķa darba informācija, kas citu jautājumu vidū tika pārrunāta ar Bloomberg žurnālistu intervijā vēl pērnā gada novembra sākumā.

Latvijas pievienošanās eirozonai noritējusi sekmīgi,01.01.2014

No šodienas – 2014. gada 1. janvāra – Latvija ir sekmīgi pievienojusies Eiropas Ekonomikas un monetārajai savienībai jeb eirozonai, un par Latvijas nacionālo valūtu ir kļuvis eiro. Gatavošanās šim brīdim ilga teju 10 gadus un ir atmaksājusies, jo process pirmajās 14 stundās ir noritējis atbilstoši plānotajam.

Banku ziņas

Ar DNB atbalstu 2013. gadā sniegtas 4253 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem

Ir pagājis gads, kopš DNB banka sāka sadarbību ar starptautiskās labdarības organizācijas „Ronald McDonald House Charities” vietējo...

Izmaiņas Rietumu Bankas darba laikos Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienu svinēšanu Rietumu Banka strādās šādā režīmā:

77% uzņēmumu: Baltijas valstu konkurētspēja Eiropā turpinās pieaugt

SEB bankas veiktā finanšu direktoru aptauja liecina, ka 77% Baltijas lielāko uzņēmumu sagaida, ka laika posmā līdz 2020. gadam Latvijas, Lietuv...

Baltic International Bank darba laiks Lieldienās

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām, informējam Jūs par izmaiņām Baltic International Bank darba laikā:

Statistika


Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte