Skip to main content

Pakalpojumu pārklājums

finanšu pakalpojumu pārklājums Latvijā

Finanšu pakalpojumus Latvijā ir iespējams saņemt visdažādākajās formās un atrašanās vietās. Plašais pakalpojumu pārklājums tos padara ērti pieejamus ikvienam Latvijas iedzīvotajam.

Banku filiāles & info centri

Ērtākais veids, kā atrast sev interesējošās bankas filiāli vai informācijas centru, ir apmeklēt konkrētās bankas mājas lapu. Tajā atradīsiet gan filiāļu adreses, gan kontaktus, lai pieteiktu savu vizīti.

Bankomātu karte

bankomātu karte
Interaktīva Latvijas komercbanku bankomātu karte.

Latvijas Bankas mājas lapā ir izvietota interaktīva bankomātu karte, kurā ērti varat atlasīt sev interesējošo banku un acu mirklī atrast sev tuvākos bankomātus. Karte ļauj saņemt arī ceļa norādes uz šo vietu.

Publiskās bibliotēkas

Vairumā Latvijas publiski pieejamo bibliotēku ir pieejami datori ar bezmaksas internetu. Tā ir iespēja pieslēgties savai internetbankai – veikt maksājumus vai pārvaldīt konta stāvokli. Nepieciešamības gadījumā varat lūgt palīdzību bibliotekāram – šie cilvēki ir apmācīti palīdzēt šajos jautājumos.

Latvijas Pasta filiāles

Latvijas Pasts piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu, tostarp, naudas pārvedumus, pārskaitījumu veikšanu, rēķinu apmaksu u.tml. Meklējiet sev tuvāko Latvijas Pasta filiāli un dodieties turp!

Rēķinu apmaksa tirdzniecības vietās

Narvesen tirdzniecības vietās ir iespējams apmaksāt vairāk nekā 500 dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus, tostarp, par komunālajiem maksājumiem, mobilajiem pakalpojumiem u.tml.

Naudas izņemšana veikalos

Savu klientu ērtībai Latvijas komercbankas piedāvā skaidras naudas izņemšanu ne tikai bankomātos, bet arī vairākos simtos tirdzniecības vietu, tostarp, lielākajos lielveikalos. Veikali naudas izņemšanai: